F.H.U. Ir-Dar

0

Zdjęcie użytkownika

2
0
0

F.H.U. Ir-Dar

  • ul. Mazowiecka 78
  • 05-025 Marynin
  • 793306803

Udostępnij

Tematy
Osoby i firmy

F.H.U. Ir-Dar Dariusz Kozłowski, Ireneusz Grzanka S.C. powstała w 2008 roku i od tego czasu  zaopatruje w materiały budowlane Grodzisk Mazowiecki i okolice.  Posiadając zasób ponad 3000 artykułów jesteśmy wstanie zaspokoić Państwa potrzeby związane z budową domu od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży: bloczki betonowe, beton komórkowy, ytong, porotherm, wszelkiego rodzaju kleje zarówno do gazobetony jak i do płytek, tynki, stal do zbrojeń, chemię budowaną, systemy kominowe, narzędzie i elektro narzędzia. Na podstawie państwa planów dachu przygotowujemy zarówno więźbę dachową jak i dachówkę. Od roku 2010 jesteśmy Partnerem firmy Atlas. W październiku 2011 roku powstała spółka córka F.H.U. Ir-Dar BIS S.C. wykorzystująca nasze doświadczenie w branży do stawiania domów na sprzedaż, jak również realizację budowy domu z zakupionych przez Państwa projektów. Nasze ekipy posiadają wieloletnie doświadczenie w budownictwie.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi F.H.U. Ir-Dar Zaloguj się lub Zarejestruj

(F.H.U. Ir-Dar)

30 marca 2015

Skład budowlany

- Materiały ścienne: - cegły - gazobetony - pustaki - silikaty

- Chemia budowlana: - kleje - zaprawy - cement - wapno - gipsy

- Materiały sypkie: - piaski - żwiry - pospółki - tłucznie

- Wyroby hutnicze: - stal zbrojeniowa - druty walcowe - druty wiązałkowe

- Sucha zabudowa: - płyty gipsowe - profile - wkręty - kołki

- Hydroizolacja: - folie budowlane, dachowe, fundamentowe - lepiki

- Ocieplenia: - wełnę - styropian - siatki - kleje

- Kominy: - kwasoodporne - wentylacje

- Farby: - wewnętrzne oraz zewnętrzne - tynki - grunty

- Płyty OSB

0

(F.H.U. Ir-Dar)

30 marca 2015

F.H.U. Ir-Dar Dariusz Kozłowski, Ireneusz Grzanka S.C. powstała w 2008 roku i od tego czasu  zaopatruje w materiały budowlane Grodzisk Mazowiecki i okolice.  Posiadając zasób ponad 3000 artykułów jesteśmy wstanie zaspokoić Państwa potrzeby związane z budową domu od fundamentów aż do stanu deweloperskiego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży: bloczki betonowe, beton komórkowy, ytong, porotherm, wszelkiego rodzaju kleje zarówno do gazobetony jak i do płytek, tynki, stal do zbrojeń, chemię budowaną, systemy kominowe, narzędzie i elektro narzędzia.

Na podstawie państwa planów dachu przygotowujemy zarówno więźbę dachową jak i dachówkę.

Od roku 2010 jesteśmy Partnerem firmy Atlas.

W październiku 2011 roku powstała spółka córka F.H.U. Ir-Dar BIS S.C. wykorzystująca nasze doświadczenie w branży do stawiania domów na sprzedaż, jak również realizację budowy domu z zakupionych przez Państwa projektów.

Nasze ekipy posiadają wieloletnie doświadczenie w budownictwie.

0