extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.

1

Zdjęcie użytkownika

16
0
0

extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.

  • ul. Krakowska 61a
  • 71-017 Szczecin
  • 91 431 97 84

Udostępnij

10

Osoby i firmy

Szeroki wybór materiałów budowlanych oraz pokryć dachowych to największy atut naszej firmy. Wszystkie materiały potrzebne do budowy wymarzonego domu znajdą Państwo w naszych hurtowniach, które znajdują się w wielu rejonach Polski. Profesjonalna obsługa pomoże dokonać korzystnego i satysfakcjonującego zakupu, a zasoby magazynowe sprawiają, że czas oczekiwania jest bardzo krótki. 

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi extraDACH Sp. z o.o. Sp.K. Zaloguj się lub Zarejestruj

(extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.)

18 marca 2015

Złote dachówki BRAAS

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że extraDACH kolejny raz z rzędu otrzymał 4 Złote Dachówki Braas w następujących kategoriach:

 

- Złota Dachówka - w kategorii DACHÓWKA BETONOWA

 

- Złota Dachówka - w kategorii DACHÓWKA CERAMICZNA

 

- Złota Dachówka - w kategorii AKCESORIA

 

- Złota Dachówka - w kategorii SYSTEMY DACHOWE

 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i wykonawcom dzięki którym otrzymaliśmy to zaszczytne wyróżnienie.

 

Wysokie wyniki sprzedaży zostały osiagnięte dzięki zaangażowaniu i współpracy pracowników ze wszystkich oddziałów firmy extraDACH .

 

http://www.extradach.com/braas-dachowka-creaton 

0

(extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.)

25 lutego 2015

Wyprzedaż

Oferujemy Państwu materiały budowlane i pokrycia dachowe po najniższych cenach, część z nich dostępna jest w wyprzedaży. Produkty nią objęte pochodzą z niezrealizowanych transakcji lub stanowią pozostałość magazynów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą promocyjną ofertą.

Jeśli będą Państwo zainteresowani zakupem materiałów budowlanych po promocyjnych cenach, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zapraszamy też do naszych oddziałów w http://www.extradach.com/lodz , http://www.extradach.com/wroclaw , http://www.extradach.com/szczecin , http://www.extradach.com/koszalin , http://www.extradach.com/gorzow-wielkopolski  i http://www.extradach.com/poznan .

0

(extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.)

25 lutego 2015

Promocja!

Dachówka ceramiczna w super cenie 25,95 zł/ m2

0

(extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.)

25 lutego 2015

Nasza oferta

AKCESORIA DACHOWE

 

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów do budowy dachów, w tym akcesoriów dachowych. Składają się na nie między innymi: dachówki przejściowe, spinki do dachówek, klamry do gąsiorów, kosze dachowe, folie dachowe i okapy.

Akcesoria te są równie ważne jak same pokrycia dachowe, gdyż gwarantują one trwałość i solidność wykończenia naszych dachów.

W swojej ofercie mamy akcesoria dachowe takich firm jak: , Corotop, IVT, MDM.

 

BLACHODACHÓWKA

 

W naszym asortymencie znajduję się  blachodachówka  producentów: Balexmetal, Blachy Pruszyński, Blachotrapez, Plannja. Ruukki.

 

CHEMIA BUDOWLANA

 

Ocieplanie budynków zarówno starych, jak i nowych jest coraz popularniejsze. Pozwala to zmniejszyć koszty ogrzewania chłodnymi porami roku, a poza tym zastosowanie sytemu dociepleń wiąże się ze zmianą wyglądu naszego budynku. Dzięki temu nasz dom zyska na nowoczesności i estetyce!

W systemach ociepleń stosuje się najczęściej styropian i wełnę mineralną – oba produkty oferujemy Państwu w naszej sprzedaży. Zarówno płyty styropianowe, jak płyty z wełny mineralnej to doskonała, kilkuwarstwowa izolacja.

Ukończeniem prac związanych z ocieplaniem mieszkania jest położenie tynków. Zaprawa tynkarska nakładana jest na warstwę izolacyjną. Proponujemy Państwu szeroki wybór tynków – różne kolory i faktury. W sprzedaży materiałów do systemów dociepleń współpracujemy z takimi producentami jak Weber, Alpol, Baumit i Termoorganika.

 

DACHÓWKA

 

Wyrób budowlany o różnych kształtach i wymiarach, używany do wykonywania pokryć dachowych. Ze względu na materiał, z którego są wytwarzane dzielimy je na dachówki ceramiczne wykonane z gliny ceglarskiej oraz dachówki cementowe wykonane z zaprawy cementowej.

 

KOMINY I WENTYLACJA

 

Budując, bądź remontując dom nie należy zapominać o montażu właściwego systemu odprowadzania spalin oraz wentylacji. Hurtownia materiałów budowlanych extraDACH ma w swojej ofercie szeroki wybór elementów jak i kompletnych systemów kominowo-wentylacyjnych. Oferujemy produkty firm Brata, IBF i Roosens Beton.Szeroki wybór akcesoriów oraz fachowe doradztwo sprawią, że znajdą Państwo u nas właściwe rozwiązanie do swoich potrzeb.

 

NARZĘDZIA DEKARSKIE

 

Prace związane ze zmianą pokrycia dachowego i jego wykończeniem wymagają zastosowania profesjonalnych narzędzi dekarskich, które również oferujemy Państwu w swojej sprzedaży. W tym zakresie współpracujemy z firmą Freund, cenionym producentem narzędzi ręcznych dla dekarzy, budowniczych, blacharzy i cieśli. To narzędzia najwyższej jakości – solidne i trwałe.

 

OKNA

 

Poddasza mają tyle samo zwolenników, ile przeciwników. Jedni narzekają, że ograniczają one przestrzeń i niemożliwe jest ich pełne zagospodarowanie. Drudzy wykorzystują skosy do nietypowego i ciekawego zabudowania pokoju czy innego pomieszczenia.Z racji zlokalizowania na ostatnim piętrze budynku poddasza dają nam możliwość ciekawego oświetlenia wnętrz. Dzięki temu możemy uzyskać okno z niepowtarzalnym widokiem na niebo, zapewniającym nam nieustanny kontakt z naturą.

 

PAPA I GONT

 

Zajmujemy się również izolacją cieplną oferowanych przez nas pokryć dachowych. Najlepszym sposobem na szczelną izolację jest zastosowanie pap izolacyjnych.

W tym zakresie współpracujemy z znanym producentem pap modyfikowanych

i zgrzewalnych, firmą Werner Janikowo.

 

PŁYTY GIPSOWE

 

Sucha zabudowa to nowoczesne, lekkie technologie budowlane, wykorzystywane przede wszystkim do wykańczania wnętrz.

 

RYNNY

 

Wymiana dachu wiąże się również z instalacją nowych rynien. Oferujemy Państwu szeroki wybór rynien – PCV, miedziane, tytanowo-cynkowe, stalowe powlekane. W sprzedaży rynien współpracujemy z takimi producentami jak: Bryza, Marley, Plannja, Plastmo, VM ZINC czy Wavin. 

 

IZOLACJA

 

Izolacja budynków to najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dlatego tak wiele osób decyduje się na ocieplanie swoich domów – czy to przy wykorzystaniu styropianu, czy wełny mineralnej.

 

SYSTEMY ŚCIAN

 

Firma ExtraDACH zapewnia wszystkie materiały do budowy od podstaw. Zajmujemy się sprzedażą bloczków betonowych pod zabudowę ścian i elewacji w Państwa przyszłym mieszkaniu!

Przy wyborze materiałów budowlanych do systemu ścian współpracujemy z największym specjalistami – firmą Ytong, Silka, Poroton, Roben i Klinker CHR. Ytong oferuje bloczki betonowe odznaczające lekkością, a przez to znacznie ułatwiające montaż. Z kolei Silka bloczki wapienno-piaskowe, zbudowane z tych samych minerałów co naturalny piaskowe. Charakteryzuje je trwałość i bardzo wysoka wytrzymałość.

0

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

  0   16 stycznia 2015

(extraDACH Sp. z o.o. Sp.K.)

16 stycznia 2015

Szeroki wybór http://www.extradach.com/materialy-budowlane  oraz pokryć dachowych to największy atut naszej firmy.

Wszystkie materiały potrzebne do budowy wymarzonego domu znajdą Państwo w naszych hurtowniach, które znajdują się w wielu rejonach Polski. Profesjonalna obsługa pomoże dokonać korzystnego i satysfakcjonującego zakupu, a zasoby magazynowe sprawiają, że czas oczekiwania jest bardzo krótki. 

0