emialka

5

Zdjęcie użytkownika

9
0
0

Buduję

Udostępnij

Galeria zdjęć 1

więcej »

Tematy
Osoby i firmy
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Extra projekty
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie profilowe

"Dom w poziomkach 4"

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi emialka Zaloguj się lub Zarejestruj

Czy ktoś buduje Guliwera w woj. lubuskim?! Jesteśmy przed adaptacją projektu i chcielibyśmy zobaczyć domek na żywo.

Witam, domek cudny! Jak marzenie!!! Mam nadzieje, że dobrze Państwu się w nim mieszka. My tez chcemy budować Guliwera. Jesteśmu rodziną 2+2 i jak dla nas wydaje się być idealny! Wprowadzone przez Państwa zmiany bardzo nam się podobają, szczególnie z zamianą kuchni i jadalni. Łazienka na dole super! Komin również jest przesunięty, prawda? Proszę napisać ile kosztował Państwa ten domek i jakie zmiany wprowadziliście i co ewentualnie można by jeszcze zmienić?! Jesteśmy właśnie przed adaptacją projektu. Czy kotłownia pomieści piec na paliwo stałe? Pozdrawiam serdecznie!

Witam, też budujemy ten domek (wersja z garażem). Proszę o zdjęcia z wewnątrz domku, chodzi mi o wielkość pokoi na poddaszu. O ile Państwo podnosiliście ściankę kolankową? Jakie są przybliżone koszta SSZ?

Witam, bardzo dobrze Wam idzie! Gratuluję! Fajniutki jest ten domek! Też się nad nim zastanawiamy. Jesteśmy właśnie na etapie wyboru projektu i ten wydaje się być ok. Jeśli można wiedzieć ile kosztował Was SSZ?! Jakie planujecie zastosować ogrzewanie? Uwzględniając galopujące ceny gazu mój mąż upiera się na ogrzewanie tradycyjne, ale kotłownia umiejscowiona jest z przodu domku (może się brudzić, chociaż wejście jest z wiatrołapu) i nie wiem czy przerabiać na tył garażu powiększając go czy jest wystarczająco duża aby zostawić jak w projekcie. Czy pomieszczenia są wystarczające dla rodziny 2+2 bo taką tworzymy? Nie ukrywam, że chcemy mieszkać wygodnie w domku, który nas nie zrujnuje finansowo. Powodzenia!

Witam, domek jest śliczny! Tak ciężko zdecydować się na któryś z projektów! Przeglądaliśmy ich setki, a ten projekt był i jest naszym faworytem lecz warunki wydane przez Gminę ograniczają nas - kąt nachylenia dachu 38-45 st. Jaki wyszedł u Pani, bo widać, że jest inny niz te 25 st. przewidziane w projekcie?! Jakie ogrzewanie zastosowaliscie w domku? Czy dom jest wystarczająco wygodny dla rodziny 2+2, bo taką obecnie tworzymy. Pozdrawiam!

Dziękuję bardzo za info! Powodzenia!

Gratuluję, domek jest cudny! Planujemy równiez wybudować Granacika, proszę podaj jeśli możesz jaki jest koszt jego budowy na dziś (systemem gospodarczym) i czy w 250-300 tyś. można w nim zamieszkać. Rownież zastanawialiśmy się nad kryciem dachu blachodachówką (dużo taniej?) a patrząc na Wasz domek wygląda to naprawdę dobrze. Pozdrawiam serdecznie! Mój mail:spidikejt@wp.pl 

Witam, na jakiem etapie budowy jesteś? bo zastanawiamy sie nad tym projektem?

Dom jest piękny, też taki mi sie marzy! Mógłby Pan napisać jakie są orientacyjne koszty budowy? Jestesmy z mężem na etapie wyboru projektu i wahamy sie między Toledo IV a Granat z garażem?!