Dyziek

1

Zdjęcie użytkownika

2
0
0

Buduję

Udostępnij

2

Osoby i firmy
Extra projekty

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Dyziek Zaloguj się lub Zarejestruj

do: :

26 lutego 2011

Witam serdecznie!

 

Zapraszam na stronę fanklubu domu Atos: www.domatos.pl 

 

Na stronie można umieszczać własne domy na mapie Polski i komunikować się z innymi właścicielami domów Atos. Dodatkowo można stworzyć własny kosztorys oraz przeglądać aktualne kosztorysy i galerie innych użytkowników.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w naszym fanklubie.

0

do: :

10 czerwca 2009

Dyziek, faktycznie notariusz przebija nawet czas oczekiwania na pozwolenie u Dajany..haha..ale w pełni z nią się zgadzam!! dom nieskomplikowany, ale najpierw warunki zabudowy KONKRETNIE!! do działki, nie tylko ogólne..wtedy faktycznie wiesz co możesz postawić, jaki dach, jak wysoki budynek, a nawet jak duży..i zdecydowanie architekt miejscowy, maja ich pewnie na pęczki w Twoim urzędzie..to znacznie ułatwi Ci sprawę z pozwoleniem..a zmiany i owszem, ale tylko pod jego okiem...Życzę powodzenia w zakładaniu własnego gniazdka..:-))

0

do: :

9 czerwca 2009

Dyziek pół roku papiery u Notariusza ? moje pozwolenie na budowę trwa juz niemal pół roku.Musisz uzbroic sie w cierpliwośc.Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc.Ale jesli chcesz, dam Ci dobrą radę, moze to skróci Twój czas oczekiwania.Nie wiem czy wybrałeś juz projekt .Jesli tak to staraj sie go nie zmieniac a jesli juz to jedynie drobne rzeczy.Bez zmian dachy dobudówek przesunięc powazniejszych ścian Takie zmiany rodzą kłopoty.Architekta weż z urzędu tam gdzie będziesz składał wniosek o pozwolenie w żadnym razie nie może byc z poza terenu .Architekt musi byc sprawdzony czy ma wszystkie uprawnienia oraz czy jest solidny ,słowny oraz czasowy To wszystko jest bardzo wazne .Mnie nikt takich informacji wczesniej nie udzielił a teraz moje błędy skutkują.Jesli zastosujesz sie do moich rad skrócisz swój czas oczekiwanie i wiele straconych nerwów.Zanim wybierzesz swój dom popros o plan zagospodarowania przestrzennego który okresla jaki dom na danym terenie mozesz postawic.To  jest rzecz pierwsza która powinienes zrobic.Nie każdy dom mozna postawic na danym terenie Ja praktycznie niczego nie mogłam.Jesli masz jakieś dodatkowe pytania to chetnie Ci odpowiem .Życzę powodzenia i wiele cierpliwości.:-))

0

9 czerwca 2009

obiad

0

  0   ·  1 września 2010

haha jaki swietny kotek !!

  0   18 grudnia 2008