Dom z Keramzytu

0

Zdjęcie użytkownika

16
0
0

Abakon

  • ul. Wyzwolenia 49 a
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • 512 072 484

Udostępnij

10

Osoby i firmy

Ponad dekadę budujemy domy z ceramicznych prefabrykatów keramzytowych. Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy rocznie oddają w ręce naszych zadowolonych klientów ponad 200 domów, które budujemy w województwach śląskim, małopolskim, łódzkim, opolskim, dolnośląskim, kieleckim i mazowieckim. Wszystkie inwestycje obsługujemy i budujemy kompleksowo uczestnicząc od samego początku, w tak ważnym wydarzeniu każdej rodziny która decyduje się na budowę swojego wymarzonego domu. Pomagamy w wyborze działki pod budowę domu, weryfikujemy pod względem formalnym i technicznym. Wykonujemy badania geologiczne gruntu po to by Wasz dom był usadowiony na stabilnej płycie fundamentowej, jak również po to by wybudowany dom przez naszą firmę był stabilny i bezpieczny na długie lata. Domy budowane są z najwyższej jakości keramzytu którego kopalnia znajduje się w Republice Czeskiej gdzie jako jedyna kopalnia sezonuje keramzyt potrzebny do prefabrykowanych ścian budowanych przez nas domów jednorodzinnych.

Ostatnia aktywność

Zadawaj pytania, publikuj posty i zdjęcia użytkownikowi Dom z Keramzytu Zaloguj się lub Zarejestruj

(Abakon)

17 maja 2018

Zastanawiasz się nad budową Swojego wymarzonego domu. Nie wiesz od czego zacząć? Obawiasz się masy dokumentów i urzędów ? A chcesz żeby Twój dom powstał szybko i kompleksowo z gwarancjami jednego generalnego wykonawcy obecnego na rynku ponad 15 lat - odwiedź naszą stronę http://domzkeramzytu.com.pl/ 

0

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

  0   2 czerwca 2015

(Abakon)

2 czerwca 2015

Pozwolenie na budowę

Jeżeli nie mają Państwo czasu - zapraszamy do nas - wszystkie formalności załatwimy za Was. 

Jak tylko chcieliby Państwo uniknąć załatwienia wszystkich spraw formalnych, wystarczy że skontaktujecie się z nami, a my wszystko to załatwimy!

 

Przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę konieczne jest:

- uzyskanie Warunków Zabudowy i Zagospodarowania Terenu w Wydziale Architektury i Nadzoru Budowlanego Urzędu Miasta lub Gminy, 

- wykonanie przez uprawnionego geodetę aktualnej mapy sytuacyjno-wysokościowej w skali 1 : 500 przeznaczonej do celów projektowych,

- kupienie gotowego projektu domu lub zlecenie wykonania projektu indywidualnego. W przypadku zakupu projektu powtarzalnego należy zlecić wykonanie adaptacji projektu tj. dostosowaniu projektu do istniejących w danym terenie warunków przez uprawnionego projektanta i wszystkich projektów branżowych jeżeli ich nie posiadamy

- uzyskanie Warunków Technicznych dostawy mediów:

  - energii elektrycznej w Zakładzie Energetycznym

  - wody i odbioru ścieków w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji

  - gazu w Zakładzie Gazowniczym

- wykonanie opinii geologicznej,

- uzyskanie uzgodnień w Zakładzie Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej (ZUDP):

- projektu przyłącza energii elektrycznej,

- projektu przyłącza wody i kanalizacji

- projektu gazowego.

0

(Abakon)

2 czerwca 2015

Budowa - klienci zagraniczni

Budowa online - tak to teraz możliwe. 

Opracowaliśmy specjalny program dla osób na stałe mieszkających poza granicami polski planującymi budowę domu w Polsce. 

Cały proces od ustaleń architektonicznych, wyceny inwestycji lub analiz projektów do momentu podpisania umowy i dalszych etapów realizacji budowy odbywa się online za pomocą dostępnej technologii.

- znalezienie działki według preferencji i wymagań inwestora (o ile inwestor nie posiada działki)

- weryfikacja działki pod względem warunków technicznych, logistycznych i pod aspektem prawnym

- przygotowanie dokumentacji i prowadzenie procesu zakupu działki

- wybór projektu i jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb inwestora

- współpraca z dedykowanym Państwu - architektem

- podpisanie umowy na kompleksową budowę domu

- załatwiamy wszelkie formalności w celu uzyskania pozwolenia na budowę

- szybka i rzetelna realizacja inwestycji pod nadzorem kierownika budowy

-  systematyczne raporty z przebiegu realizacji inwestycji (foto, wideo)

 

Zaufało nam już ponad 300 klientów.

0

(Abakon)

2 czerwca 2015

Indywidualne finansowanie

Masz problem nie wiesz jak załatwić kredyt na finansowanie inwestycji, lub przeraża Cię wizja spędzenia wielu godzin na załatwianiu formalności do banku a w dodatku nie wiesz na co zawracać uwagę gdy wszyscy mówią że to oni mają najlepszą ofertę. 

Nasi konsultanci wcześniej byli pracownikami banków więc wiedzą wszystko na temat kredytów i tego co należy zrobić jak pojawia się problem. Dla naszych klientów tworzymy indywidualne plany finansowe tak by było jak najtaniej bez stresu i straty Waszego cennego czasu. W dodatku wszystko to wykonujemy dla klientów za darmo.

0

(Abakon)

2 czerwca 2015

Dom dla Seniorów

Nieuchronnie każdego  z nas czeka jesień życia i każdy z nas chciał by ją przeżyć w spokoju, ciszy i szczęściu a co ważne bez płacenia czynszu i innych opłat administracyjnych. 

Specjalnie dla szanownych seniorów kierujemy przygotowany program „Dom słoneczna jesień życia” 

- znajdziemy działkę w przypadku jeżeli jej Państwo jej nie posiadacie

- zajmiemy się sprzedażą lub wynajmem posiadanych obecnie Nieruchomości (z karencją w przekazaniu mieszkania do dnia dodania nowego domu do użytkowania)

- przeprowadzimy bezpiecznie cały proces sprzedaży i zakupu gdyż wykonują go profesjonaliści z Wilsons Nieruchomości

- specjalnie dla Państwa zaprojektujemy wnętrze nowego domu tak by było stworzone dla mieszkańców i dopasowane dla nich – nasz architekt przyjedzie do Państwa

- po podpisaniu umowy na budowę domu  cały proces uzyskania pozwolenia na budowę załatwiamy my

- budowę prowadzi kierownik budowy pilnując by wszystko było zgodnie z projektem i  sztuką budowlaną

- na bieżąco będziecie Państwo informowani o przebiegu budowy

- wykonamy również dom pod klucz

0

(Abakon)

2 czerwca 2015

Ponad dekadę budujemy domy z keramzytu. Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy rocznie oddają w ręce naszych zadowolonych klientów ponad 70 domów które budujemy w województwach śląskim, małopolskim, łódzkim, opolskim, dolnośląskim, kieleckim i mazowieckim. Wszystkie inwestycje obsługujemy i budujemy kompleksowo uczestnicząc od samego początku, w tak ważnym wydarzeniu każdej rodziny która decyduje się na budowę swojego wymarzonego domu. Pomagamy w wyborze działki pod budowę domu, weryfikujemy pod względem formalnym i technicznym. Wykonujemy badania geologiczne gruntu po to by Wasz dom był usadowiony na stabilnej płycie fundamentowej, jak również po to by wybudowany dom przez naszą firmę był stabilny i bezpieczny na długie lata. Domy budowane są z najwyższej jakości keramzytu którego kopalnia znajduje się w Republice Czeskiej gdzie jako jedyna kopalnia sezonuje keramzyt potrzebny do prefabrykowanych ścian budowanych przez nas domów jednorodzinnych.

Pozostałe materiały potrzebne do kompleksowej budowy Waszego domu dzięki naszemu doświadczeniu są wyselekcjonowane pod względem jakości, wytrzymałości i gwarancji dużych producentów. Na budowane przez nas domy dajemy pisemną gwarancję a dodatkowo 50 lat gwarancji - konstrukcje ścian. Wszystkie projekty domów jednorodzinnych zostały starannie wybrane i wycenione. Koszty budowy domów i ceny podjemy opierając się na doświadczeniu zdobytym przy budowie ponad 300 domach które zostały wybudowane jako ekonomiczne domy, domy energooszczędne. Budując z nami masz gwarancję niezmienności ceny i jakości którą pamięta się najdłużej. Wszystko robimy po to by spełnić oczekiwania naszych przyszłych klientów również tak by każdy znalazł wymarzony DOM dla Ciebie i swojej rodziny.   

0