26 sierpnia 2019

Moja kuchnia😁

15

, , i 12 innym podoba się to.

5 komentarzy
Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe komentarze
  2   ·  3 września 2019

Pięknie a jak jest Pani zadowolona z półwyspu na wysokości z blatem? Bo również wybudowaliśmy Tyberiusza i mamy ten sam układ kuchni i zastanawiam się czy blat zrównać na wyspie czy jednak zrobić barek ;-) I oczywiście proszę o inne zdjęcia pomieszczeń chętnie się zainspiruje ;-)

i podoba się to.

  0   ·  9 września 2019

Gdzie kupiona była ta potrójna lampa wisząca ze srebrnymi kulami? Ja mam w projekcie https://ardant.pl/lampa-szynowa-ball-track-frandsen-lighting-polysk-chrom/  ale patrzę na cenę i oczom nie wierzę :/ Jak wyglądała Twoja cenowo?

  2   ·  9 września 2019

Też mam taki układ blatu w kuchni choć projekt domu inny ale nie chciałam barku (w sumie nie wiem jakie on ma zalety że tyle ludzi właśnie go robi... ), bo ani to wygodne ani praktyczne, u mnie stolik jest przedłużeniem blatu jak na zdjeciu powyżej, wygodniejsze rozwiazanie bo jest dodatkowe miejsce do prac kuchennych, na barku jest to już trudniejsze że względu na jego wysokość. No chyba że całkiem chcialabys się ukryć za tym barkiem w kuchni to już wtedy myśleć trzeba innymi kategoriami.

i podoba się to.