QUADRO Innowacja i nowoczesność na dachu

(Superdekarz)

QUADRO Innowacja i nowoczesność na dachu

Monier Braas to firma specjalizująca się w dachach spadzistych. Dopracowane technologie, szeroki wybór modeli i powłok oraz gwarancja kompletnego systemu dachowego to zasługa wieloletniego dorobku i dopracowanych rozwiązań. Piękno i bezpieczeństwo, których nie sposób przecenić.

Prosta forma i czysta linia to wciąż zyskujący na popularności trend w nowoczesnym budownictwie Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu. Minimalistyczna forma i staranne wykończenie sprawiają, że Quadro doskonale komponuje się ze współczesną architekturą.

Model ten łączy w sobie wysoką estetykę i doskonałe parametry techniczne. Panele Quadro wykonane są z blachy o grubości 0,75mm, co w efekcie daje doskonałą wytrzymałość pokrycia na potencjalne uszkodzenia mechaniczne (np. grad) i ekstremalne warunki pogodowe.

Wszechstronne zastosowanie:

  • dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem nie tylko na nowe budynki, ale również na obiekty remontowane,

  • może być stosowana na dachach o pochyleniach połaci od 15º,

  • maksymalne pochylenie dla Quadro wynosi 90º co oznacza, że może być wykorzystywana również na elewacjach i obróbkach lukarn,

  • dzięki unikalnej technologii lakierowania proszkowego, w której powłoka lakiernicza nanoszona jest dopiero po wyprofilowaniu blachy, pokrycie będzie cechować się pięknym, głębokim i stabilnym kolorem przez dziesięciolecia,

  • wyróżnia się bardzo wysoką trwałością, a koszty utrzymania dachu są minimalne,

  • Quadro jest objęta 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

Technologia:

Kolorystyka

1

podoba się to.

Artykuły podobne

Wybierasz swój wymarzony projekt, w którym chcesz stworzyć niezwykły dom dla siebie i swojej rodziny? Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji i ciężko się zdecydować. Aby mieć lepsze wyobrażenie tego jak prezentuje się dom najlepiej byłoby obejrzeć go od wewnątrz. Nowa funkcja jaką przygotowała firma Extradom daje taką niepowtarzalną możliwość.

4

, i 2 innym podoba się to.

 

0

QUADRO Innowacja i nowoczesność na dachu

1

podoba się to.